31. juli til 3. august 2024
MUSIK FOR ALLE
Musikprogram

Musikprogram

Ret til ændringer forbeholdes..

Madam Blå & Poprockerne
Madam Blå & Poprockerne onsdag kl. 21:45 ,  torsdag kl. 20:30 Læs mere
Tørfisk
Tørfisk lørdag kl. 15:15 Læs mere
Metropol
Metropol fredag kl. 23:00 Læs mere
Tom Donovan
Tom Donovan torsdag kl. 21:30 ,  fredag kl. 18:45 Læs mere
Backhouse Symphony
Backhouse Symphony lørdag kl. 17:45 Læs mere
Van Pabst
Van Pabst lørdag Læs mere
Martin Deejay
Martin Deejay torsdag kl. 23:00 Læs mere
Happy Hour
Happy Hour onsdag kl. 15:00 ,  torsdag kl. 15:00 ,  fredag kl. 15:00 ,  lørdag kl. 15:00 Læs mere
Strandbanko
Strandbanko onsdag kl. 16:15 ,  torsdag kl. 16:15 ,  lørdag kl. 16:15 Læs mere
Afterski DJ Fitz
Afterski DJ Fitz fredag kl. 19:00 Læs mere
Afterski DJ Kim Hansen
Afterski DJ Kim Hansen fredag kl. 23:00 Læs mere
Det Er For Vildt Trio
Det Er For Vildt Trio lørdag kl. 23:00 Læs mere
Alpebanko
Alpebanko fredag kl. 16:15 Læs mere
Birthe Kjær & Feel Good Band
Birthe Kjær & Feel Good Band fredag kl. 16:30 Læs mere
Båndsalat
Båndsalat fredag kl. 20:00 Læs mere
Ballon Preben
Ballon Preben lørdag kl. 13:00 Læs mere
Status Quo (UK)
Status Quo (UK) onsdag kl. 19:15 Læs mere
ARTIGEARDIT X LAMIN
ARTIGEARDIT X LAMIN onsdag kl. 21:45 Læs mere
Jonah Blacksmith
Jonah Blacksmith fredag kl. 21:30 Læs mere
ItaloBrothers (D)
ItaloBrothers (D) onsdag kl. 23:45 Læs mere
Baloosh
Baloosh fredag kl. 14:00 Læs mere
Mallemuk
Mallemuk torsdag kl. 19:30 Læs mere
Dodo And The Dodos
Dodo And The Dodos lørdag kl. 16:30 Læs mere
Karl Kristian & De Store Drenge
Karl Kristian & De Store Drenge onsdag kl. 16:15 Læs mere
Martin Kanstrup
Martin Kanstrup lørdag kl. 17:45 Læs mere
Andreas Odbjerg
Andreas Odbjerg lørdag kl. 19:00 Læs mere
Suspekt
Suspekt torsdag kl. 21:30 Læs mere
Queen Machine
Queen Machine torsdag kl. 00:00 Læs mere
Pil
Pil torsdag kl. 16:00 Læs mere
Thomas NED
Thomas NED torsdag kl. 18:00 Læs mere
Jasper Junior
Jasper Junior lørdag kl. 18:00 Læs mere
Gilli
Gilli lørdag Læs mere
Mumle
Mumle fredag kl. 15:45 Læs mere
Uro
Uro torsdag kl. 14:45 Læs mere
Jacob Dinesen
Jacob Dinesen torsdag kl. 18:45 Læs mere
Lars Lilholt Band
Lars Lilholt Band fredag kl. 19:00 Læs mere
Ida Laurberg
Ida Laurberg onsdag kl. 14:45 Læs mere
Infernal
Infernal fredag kl. 00:00 Læs mere
Kasper Buch
Kasper Buch fredag kl. 16:45 Læs mere
Johnny Madsen Jam
Johnny Madsen Jam torsdag kl. 16:45 Læs mere
Afterski DJ Dalgaard
Afterski DJ Dalgaard fredag kl. 15:00 Læs mere
Henning Stærk
Henning Stærk onsdag kl. 17:15 Læs mere
Folkeklubben
Folkeklubben lørdag kl. 21:15 Læs mere
Børste Show
Børste Show lørdag kl. 12:30 Læs mere
Eurodance Martin Deejay
Eurodance Martin Deejay onsdag kl. 23:00 Læs mere
Eurodance Blue Star
Eurodance Blue Star onsdag kl. 18:00 Læs mere
McGuinness
McGuinness onsdag kl. 20:45 Læs mere
Nikolaj & Piloterne
Nikolaj & Piloterne fredag kl. 17:45 Læs mere
Brophys Law
Brophys Law torsdag kl. 14:15 ,  fredag kl. 20:45 Læs mere
D-A-D Jam
D-A-D Jam fredag kl. 23:30 Læs mere
John Mogensen Tribute
John Mogensen Tribute lørdag kl. 23:30 Læs mere
Malte Ebert
Malte Ebert onsdag kl. 16:00 Læs mere
Zar Paulo
Zar Paulo onsdag kl. 20:15 Læs mere
Østkyst Hustlers
Østkyst Hustlers torsdag kl. 17:00 Læs mere
Stand-up
Stand-up fredag kl. 12:30 Læs mere
Stephen Cooper
Stephen Cooper onsdag kl. 18:15 ,  torsdag kl. 23:45 Læs mere
Hawkeye and Hoe
Hawkeye and Hoe onsdag kl. 23:30 Læs mere
The Jukes
The Jukes lørdag kl. 20:00 Læs mere
Nordhavn
Nordhavn lørdag kl. 21:00 Læs mere
MD-DUO
MD-DUO onsdag kl. 14:15 Læs mere
The Powls
The Powls lørdag kl. 13:15 Læs mere
Blø Brø
Blø Brø fredag kl. 14:30 Læs mere
Roots 66
Roots 66 lørdag kl. 15:15 Læs mere
Område 69
Område 69 torsdag kl. 19:00 Læs mere
Meet'n'greet med Børste
Meet'n'greet med Børste lørdag kl. 13:15 Læs mere
Nyhedsbrev

Tilmeld nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev.

Når du trykker Tilmeld, bekræfter du, at vi må sende dig emails med markedsføring og information.

Persondata-politik