31. juli til 3. august 2024
MUSIK FOR ALLE
Musikprogram
Metropol
Metropol fredag kl. 23:30 Læs mere
Tørfisk
Tørfisk lørdag kl. 15:15 Læs mere
Madam Blå & Poprockerne
Madam Blå & Poprockerne onsdag ,  torsdag Læs mere
Tom Donovan
Tom Donovan Endnu ikke fastlagt Læs mere
Van Pabst
Van Pabst lørdag Læs mere
Martin Deejay
Martin Deejay torsdag kl. 23:00 Læs mere
Strandbanko
Strandbanko onsdag kl. 16:15 ,  torsdag kl. 16:15 ,  lørdag kl. 16:15 Læs mere
Afterski DJ Fitz
Afterski DJ Fitz fredag kl. 19:00 Læs mere
Afterski DJ Kim Hansen
Afterski DJ Kim Hansen fredag kl. 23:00 Læs mere
Alpebanko
Alpebanko fredag kl. 16:15 Læs mere
Birthe Kjær & Feel Good Band
Birthe Kjær & Feel Good Band fredag Læs mere
Båndsalat
Båndsalat Endnu ikke fastlagt Læs mere
Status Quo (UK)
Status Quo (UK) onsdag kl. 19:00 Læs mere
ARTIGEARDIT X LAMIN
ARTIGEARDIT X LAMIN onsdag Læs mere
Jonah Blacksmith
Jonah Blacksmith fredag Læs mere
ItaloBrothers (D)
ItaloBrothers (D) onsdag Læs mere
Baloosh
Baloosh Endnu ikke fastlagt Læs mere
Mallemuk
Mallemuk Endnu ikke fastlagt Læs mere
Dodo And The Dodos
Dodo And The Dodos lørdag Læs mere
Karl Kristian & De Store Drenge
Karl Kristian & De Store Drenge Endnu ikke fastlagt Læs mere
Martin Kanstrup
Martin Kanstrup Endnu ikke fastlagt Læs mere
Andreas Odbjerg
Andreas Odbjerg lørdag Læs mere
Suspekt
Suspekt torsdag Læs mere
Queen Machine
Queen Machine torsdag Læs mere
Pil
Pil torsdag Læs mere
Thomas NED
Thomas NED torsdag kl. 18:00 Læs mere
Jasper Junior
Jasper Junior lørdag kl. 18:00 Læs mere
Gilli
Gilli lørdag Læs mere
Mumle
Mumle Endnu ikke fastlagt Læs mere
Uro
Uro Endnu ikke fastlagt Læs mere
Jacob Dinesen
Jacob Dinesen torsdag kl. 18:45 Læs mere
Lars Lilholt Band
Lars Lilholt Band fredag kl. 19:00 Læs mere
Ida Laurberg
Ida Laurberg onsdag Læs mere
Infernal
Infernal fredag kl. 00:00 Læs mere
Kasper Buch
Kasper Buch fredag Læs mere
Johnny Madsen Jam
Johnny Madsen Jam torsdag Læs mere
Afterski DJ Dalgaard
Afterski DJ Dalgaard fredag kl. 15:00 Læs mere
Henning Stærk
Henning Stærk onsdag Læs mere
Folkeklubben
Folkeklubben lørdag Læs mere
Børste Show
Børste Show lørdag kl. 13:00 Læs mere
Eurodance Martin Deejay
Eurodance Martin Deejay onsdag kl. 23:00 Læs mere
Eurodance Blue Star
Eurodance Blue Star onsdag kl. 18:00 Læs mere
McGuinness
McGuinness Endnu ikke fastlagt Læs mere
Nikolaj & Piloterne
Nikolaj & Piloterne fredag Læs mere
Brophys Law
Brophys Law Endnu ikke fastlagt Læs mere
D-A-D Jam
D-A-D Jam Endnu ikke fastlagt Læs mere
John Mogensen Tribute
John Mogensen Tribute lørdag Læs mere
Malte Ebert
Malte Ebert onsdag Læs mere
Zar Paulo
Zar Paulo onsdag Læs mere
Østkyst Hustlers
Østkyst Hustlers torsdag Læs mere
Nyhedsbrev

Tilmeld nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev.

Når du trykker Tilmeld, bekræfter du, at vi må sende dig emails med markedsføring og information.

Persondata-politik