2. august til 5. august 2023
Musikprogram 2022

Musikprogram 2022

Oplev mere end 50 koncert over 4 dage!

Tørfisk
Tørfisk lørdag kl. 15:15 Læs mere
Rasmus Seebach
Rasmus Seebach onsdag kl. 21:00 Læs mere
Queen Machine
Queen Machine fredag kl. 00:00 Læs mere
Patina
Patina fredag kl. 16:00 Læs mere
Malurt
Malurt lørdag kl. 21:30 Læs mere
Madam Blå & Poprockerne
Madam Blå & Poprockerne onsdag kl. 21:30 ,  torsdag kl. 21:30 Læs mere
Jung
Jung torsdag kl. 21:15 Læs mere
Hjalmer
Hjalmer torsdag kl. 16:15 Læs mere
Kasper Buch
Kasper Buch lørdag kl. 14:00 Læs mere
Metropol
Metropol fredag kl. 23:30 Læs mere
Johny Cola
Johny Cola torsdag kl. 17:15 Læs mere
Randers Cowboys
Randers Cowboys torsdag kl. 17:15 Læs mere
Futte Fynbo
Futte Fynbo torsdag kl. 17:15 Læs mere
Johnny Madsen Jam
Johnny Madsen Jam torsdag kl. 19:15 Læs mere
Byens Hotel
Byens Hotel fredag kl. 18:00 Læs mere
The Powls
The Powls lørdag kl. 17:45 Læs mere
80'erne Lever
80'erne Lever lørdag kl. 23:30 Læs mere
L.O.C.
L.O.C. lørdag kl. 00:00 Læs mere
Gnags
Gnags fredag kl. 21:30 Læs mere
Tobias Rahim
Tobias Rahim onsdag kl. 15:30 Læs mere
Pauline
Pauline fredag kl. 14:00 Læs mere
Tom Donovan
Tom Donovan torsdag kl. 23:45 ,  fredag kl. 20:30 Læs mere
Folkeklubben
Folkeklubben torsdag kl. 18:45 Læs mere
Martin Jensen
Martin Jensen torsdag kl. 00:00 Læs mere
Kalaset
Kalaset onsdag kl. 16:45 Læs mere
Jimilian
Jimilian lørdag kl. 16:45 Læs mere
Poul Krebs
Poul Krebs fredag kl. 16:30 Læs mere
Kesi
Kesi onsdag kl. 23:45 Læs mere
Djämes Braun x Vild $mith
Djämes Braun x Vild $mith onsdag kl. 19:15 Læs mere
Jonah Blacksmith
Jonah Blacksmith fredag kl. 19:00 Læs mere
Clara
Clara onsdag kl. 18:00 Læs mere
Blæst
Blæst torsdag kl. 15:15 Læs mere
Fuld Effekt
Fuld Effekt torsdag kl. 14:30 Læs mere
Backhouse Symphony
Backhouse Symphony fredag kl. 23:00 ,  lørdag kl. 23:00 Læs mere
Suckerpunch
Suckerpunch torsdag kl. 16:30 Læs mere
Mads & Simon
Mads & Simon fredag kl. 20:30 Læs mere
Van Pabst
Van Pabst lørdag kl. 22:00 Læs mere
Martin Deejay
Martin Deejay torsdag kl. 22:00 Læs mere
Blue Star
Blue Star onsdag kl. 11:00 Læs mere
Den Store 80ér Fest
Den Store 80ér Fest torsdag kl. 02:00 Læs mere
Millenniumfesten
Millenniumfesten fredag kl. 02:00 Læs mere
Blue Star Afterparty
Blue Star Afterparty lørdag kl. 02:00 Læs mere
Benjamin Mørch
Benjamin Mørch onsdag kl. 01:45 Læs mere
Happy Hour
Happy Hour onsdag kl. 16:00 ,  torsdag kl. 16:00 ,  fredag kl. 16:00 ,  lørdag kl. 16:00 Læs mere
Strandbanko
Strandbanko onsdag kl. 17:15 ,  torsdag kl. 17:15 ,  lørdag kl. 17:15 Læs mere
Thomas NED
Thomas NED onsdag kl. 22:30 Læs mere
The Banskee Duo
The Banskee Duo onsdag kl. 20:15 ,  torsdag kl. 18:15 Læs mere
Neil Brophy
Neil Brophy onsdag kl. 23:15 ,  torsdag kl. 21:15 Læs mere
Afterski Dj Fitz
Afterski Dj Fitz fredag kl. 18:30 Læs mere
Afterski DJ Martin Koch
Afterski DJ Martin Koch fredag kl. 23:00 Læs mere
Det Er For Vildt Trio
Det Er For Vildt Trio fredag kl. 14:30 Læs mere
Martin Kanstrup
Martin Kanstrup fredag kl. 16:45 Læs mere
Christian Gleesborg
Christian Gleesborg fredag kl. 18:30 Læs mere
Lord Siva
Lord Siva lørdag kl. 19:00 Læs mere
Ciarán Sweeney
Ciarán Sweeney lørdag kl. 17:30 Læs mere
Nordhavn
Nordhavn lørdag kl. 20:15 Læs mere
Mek Pek Åhh Abe Show
Mek Pek Åhh Abe Show lørdag kl. 13:30 Læs mere
Ken Warner
Ken Warner onsdag kl. 15:15 Læs mere
One More Night
One More Night lørdag kl. 20:15 Læs mere
Hawkeye & Hoe
Hawkeye & Hoe onsdag kl. 17:45 Læs mere
Cover Crush
Cover Crush lørdag kl. 15:45 Læs mere
Festivalpladsen åbner onsdag kl. 14:30 ,  torsdag kl. 14:00 ,  fredag kl. 13:30 ,  lørdag kl. 12:30 Læs mere
Alpebanko
Alpebanko fredag kl. 18:00 Læs mere
Martin Kongsted
Martin Kongsted fredag kl. 16:15 Læs mere
Nyhedsbrev

Tilmeld nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev.

Når du trykker Tilmeld, bekræfter du, at vi må sende dig emails med markedsføring og information.

Persondata-politik